Хмельниччина без сиріт – мрія чи конкретна мета?

601
0

Щодня до спецзакладів потрапляє близько сотні малих, а кожні 3 дні там помирає 1 дитина. У Хмельницькій області нараховується 24 інтернати, проте за статистикою лише 8% дітей, що виховуються там, є сиротами. Громадська організація «Хмельниччина без сиріт» довго займалася волонтерською діяльністю, відвідуючи дітей, привозили їм речі та подарунки та свята, проте, врешті, зрозуміли – від цього життя малечі не стає легшим.

Тетяна, голова організації, каже: волонтерством займається з 2000-го року. Має трійко власної малечі, проте певна – чужих дітей не буває. Були й часи, коли під її дахом тіснилося одразу 16 вихованців. Це випускники шкіл-інтернатів, яким не було куди йти, діти-вулиці тощо.

Нині основну діяльність спрямовують на допомогу сім’ям, що опинилися «на межі», допомагають родинам повернути своїх дітей та мріють, аби кожна крихітка мала батьків.

Як зазначають, уже більше 60-и дітей отримали підтримку. Від четверга запускають і акцію-челендж, аби привернути увагу до проблеми сирітства та залучитися підтримкою небайдужих хмельничан.

Долучитися до акції містяни можуть від четверга. У рамках заходу прикрашатимуть долоньками живе дерево біля Дитячого світу. Не будьте байдужими та творіть добро.