Хмельниччина подякувала мужнім та сильним духом за мирне небо

691
0

Сьогодні ми вітаємо тих, кому завдячуємо мирним небом над головою.  Важлива професія захисника вітчизни вимагає неабиякої сили духу та потребує постійного самовдосконалення. Ці люди – наша опора, надія та підтримка, вони – наші герої. Прийнято вважати, що військовослужбовець – це суто чоловіча справа, але попри усі стереотипи кількість представниць прекрасної статі у лавах Збройних сил України стрімко зростає.

Цей день  по-особливому важливий для нашого краю, адже багато подільських бійців віддали найцінніше у війні, що триває на Сході уже четвертий рік.

На честь професійного свята наших офіцерів у обласній філармонії відбувся щорічний урочистий концерт. Глядачі у піднесеному настрої чекали початку, аби збагатитись приємними враженнями та підбадьорити дух.

Висловити привітання, подяку та підтримку прибули й представник влади. Міський голова Олександр Симчишин, вітаючи військовослужбовців, наголосив:  пишається тим, що знайшов серед них справжніх друзів.

Стійку довіру неможливо підробити, та наші офіцери здобули її у свого народу. Справжню та щиру –  як результат подвигів, що надихають серця.

Вітаючи захисників, у першу чергу їм побажали миру, сил, міцного здоровя, незламної волі та надійного тилу.

Мужність, сила, честь та відвага – усе це про військовиків, котрі постійно доводять, що не вагаючись готові стати на захист своєї Батьківщини та народу. Наша безпека і спокій – у ваших  руках.