Хобі, яке лише сприяє кар’єрному росту: історія про подільського копа-бодібілдера

215
0

Вранці – слідчий, увечері – спортсмен. Михайло Лук’янов: поліцейський з Чемерівців, який пов’язав своє життя зі службою та паралельно з тренуваннями, досягнув неабияких результатів. Чоловік пройшов шлях із худорлявого сержанта до старшого слідчого… та чемпіона України з бодібілдингу.

Сталеві м’язи під поліцейською формою. Щоб здійснити бажане, потрібна наполегливість. Так, пан Михайло докладав чимало зусиль, щоб підійматися вгору кар’єрними сходинкам, але це не стало на заваді й заняттю улюбленим спортом. Не було й проблемою те, що у рідному невеличкому селищі  немає ні належних умов для тренувань, ні кваліфікованих фахівців. Спершу чоловік спільно з колегами облаштував при райвідділі спортзал, а після – такий самий удома. Головним же тренером спортсмена став Інтернет.

Один на один з тренажерами – і ось результат. Перша участь – перша перемога. Михайло здобув золоту медаль в категорії менс-фізік та срібло в абсолютній категорії класичний бодібілдинг 180+.

Хобі чи робота? Часто обрати складно. Однак у цьому випадку одна справа допомагає іншій. Заняття спортом виховують витривалість та наполегливість, а це вкрай необхідно для поліцейського, адже добові чергування та нічні виїзди не на жарт виснажують.

Чемпіон у спорті, на роботі та у сім’ї. Важливу роль у здобутках копа-бодібілдера відіграла його дружина, яка підтримувала чоловіка,  ба навіть пішла з ним разом у спортзал.

Тож якщо прагнете чогось – не здавайтеся, працюйте та вірте, тоді успіх прийде неодмінно.