Хто «відкосив», а хто таки «віддав борг»? Армійське минуле депутатів міської ради

266
0

Цього дня на них – ошатна сорочка, краватки та піджачки. Але так було не завжди. Значна частина зелених крісел у міській раді належить представникам сильної статі. Більшість із них таки знають, як стати «струнко» та піти «кроком руш». Згадують свій армійський досвід напередодні Свята Покрови та Дня захисника України, що уся держава відзначить 14 жовтня. Щоправда, більшість, як тоді було прийнято, «віддавала бог батьківщині» за часів Радянського Союзу.

Зазначають, служба «пролетіла» доволі швидко та залишила по собі корисні навички, в принципі, усі ті, які описують у армійських баладах.

До слова, щодо представниць прекрасної статі – тут думки таки розділилися. Хтось готовий і «коня на ходу зупинити», а хтось сумлінно береже сімейне вогнище.

Проте, якщо вищезгадані чоловіки ще належать до «старої гвардії», то «молода кров» більше схилялася бути не строковиками, а відбути військову справу, так би мовити, заочно.

А чи були ті, хто «відкосив»? Звісно, у цьому навряд хтось зізнається добровільно, проте без військового звання народних обранців таки вистачає. І на їх чолі, хто б ви думали, сам міський голова.