Хто в колишньому музучилищі хазяїн?

609
0

Будівля внесена до списку історичних пам’яток Хмельниччини і нині перебуває на балансі обласної ради. 2 жовтня  музичне училище змінило адресу, адже будівництво нового корпусу врешті завершили. Старе приміщення на замку, і логічно випливає питання “ікс”: кому ж воно дістанеться? Містом уже поповзли чутки, що обласному краєзнавчому музею.

Повірити в те, що у будівлю в центрі міста поселять неприбуткову установу – вкрай важко. Адже, не виключено, що за ці квадратні метри вже ведеться конкурентна боротьба. Люди кажуть: хотілося, щоби будівля не втратила своєї “культурної” ролі.

На жаль, заклади культури стають все ж менш популярними, на відміну від  торговельних  центрів. Як підтвердження тому – кінотеатр Шевченка, який став тягарем для міста, через свою збитковість, навіть не зважаючи на оренду приміщень поруч та всередині будівлі. Зараз колись найпотужніший в області кінотеатр, має останній шанс. Архітектори та активісти працюють над його відродженням. І чекають містян на обговоренні концепції. А от чи не втратить й будівля музучилища свого культурного призначення – питання поки що риторичне.