Хто пожежником стати хоче? Рятувальники заїхали у гості до хмельницьких дошкільнят

387
0

Як тільки на порозі дитсадочка з’являється пожежне авто – малеча напрочуд широко розкриває свої захопливі оченята. Дужі чоловіки, що з дня у день борються із полум’ям, нині просто перед ними – розповідають про свою роботу та ба навіть долучають до неї найменших.

Кожен мав можливість спробувати себе у ролі пожежника, приміряти каску, що їм явно була завелика, та спільно із дужими чоловіками загасити уявний вогонь зі справжнього пожежного рукава.

Розповідали, по суті, прості істини – застосовувати сірники із особливою обережністю, не пхати пальці до розетки, користуватися електроприладами під наглядом дорослих.

Все це відбувається в рамках тижня безпеки життєдіяльності. Так, рятувальники з усіх усюд намагаються відвідати заклади, що попередньо про це попросили. І навіть сьогодні після 53 садочка вирушили у 15 школу, поспілкуватися із більш дорослими.

Тут ми зустріли хлопця, для якого побачити пожежну машину – не дивина. Адже його батько, Андрій Козак, рятувальник, і Ви неодноразово могли бачити його у ефірі 33 телеканалу.

Тож пам’ятайте, що вогонь – наш друг лиш тоді, коли він під пильним контролем.