Хіп-хоп благодійність: реп в допомогу інвалідам-візочникам

433
0

Благодійна реп-вечірка. В рамках проекту «Місто для людей» волонтери розпочали збір коштів на соціальне таксі для  інвалідів-візочників. Поки що у нашому місті є всього лиш  два  таких автомобілі. На черзі придбання третього.

Вперше у Хмельницькому благодійність у хіп-хоп форматі. Аби допомогти людям з обмеженими фізичними можливостями,  організатори зібрали на одній сцені 12 реперів. До концерту усі вони готувалися близько трьох тижнів.

Добродійність за допомогою власних хітів. Аби послухати хмельницьких і не тільки реп-виконавців, на дійство завітало чимало любителів ритмічного речитативу. Для студентів ціна одного квитка становила 35 гривень, люди, які ж завітали на концерт без квитків – кидали гроші до спеціальної скриньки.  Усі зібрані кошти будуть перераховані на придбання соціального таксі.

Тим, хто не зумів завітати на благодійний концерт, втім хоче долучитися до благородної справи – надсилайте кошти  за реквізитами, що вказані нижче. Не будьте байдужими до горя людей з обмеженими фізичними можливостями.

Реквізити Р/р 26006526249003
ХФКБ «ПриватБанк», МФО 315405
Код ЗКПО 26216817