Частинка добра у Польщі від хмельничан

880
0

«Dobro&Dobro» – саме таку назву носить кав’ярня наших земляків у Варшаві. Олег та Інна – хмельничани. Два роки тому сім’я Ярових перебралася у Польщу, де, власне, і вирішили заснувати власний заклад. І виявляється, зробити це не складно. Адже у наших західних сусідів є закон, за яким іноземці можуть відкрити свою справу.

Не дивлячись на мінімальний простір у 6 «квадратів», відвідувачів вистачає. Адже порівняно з іншими кавовими закладами – ціни тут набагато нижчі. Так, еспресо коштує 4,5 злотих, у той час, як в інших  – від 6. Якщо гривнями – це близько 35-ти. Власники роблять акцент на тому, що каву готують самі українці, тож і, звісно, в асортименті є і солодощі з батьківщини, до прикладу, зефір та халва.

Якщо хто не впізнав, то родина Ярових – переможці проекту «4 весілля» 2013 року. Це шоу стало частиною їхнього життя, адже постійний рух та новизна –  саме те, чого прагнуть Олег та Інна.

Уже незабаром мережа «Добра» буде розширюватися. Ще один заклад з українським асортиментом від хмельничани з’явиться в Любліні. Відкриття планується після Пасхи. Олег  з Інною поділилися, що кожна наступна їхня кав’ярня буде мати свою «родзинку». Проте яку саме – поки тримають у секреті. Тому бажаємо їм вдячних клієнтів та успіху в бізнесі. А ця історія  – хороший приклад того, що мрії повинні здійснюватися. Головне – докласти зусиль.