Час звітувати: полісмени розповіли про те, чим займалися протягом усього 2016-го

370
0

Рік минув – копи звітують.  Більше 65 тисяч викликів на 102, понад 23 тисячі адмінпротоколів, 1430 дорожньо-транспортних пригод та штрафів на 4-ри з половиною мільйони гривень.  Із такою статистикою патрульні завершили 12 місяців роботи.

Боротьба зі злочинністю не оминула жодного відділу управління патрульної поліції. І в кожного є про що розповісти. Загалом, за 2016-ий понад 1300 водіїв керували транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння, на вулицях міста скоєно майже півтори тисячі ДТП, під час яких  загинуло 8 осіб.

Не ДТП єдиними. Впродовж усього року патрульні піклувалися про безпеку дорожнього руху. Відтак, за рахунок міського бюджету було встановлено 260 дорожніх знаків, освітлено 10 пішохідних переходів та  покращено дорожню розмітку.

Профілактичний відділ теж не пас задніх. Патрульні співпрацюють з дошкільними закладами, школами та коледжами. Планують розпочати роботу і з вишами міста.

Боролися і зі стихійною торгівлею. Проводили рейди та просили пенсіонерів, аби ті припинили  продавати у невідведених для цього місцях. Втім, результатами тішитися не варто – в багатьох локаціях Хмельницького і досі торгують домашніми продуктами просто неба.

І на останок – кадрові зміни. За рік роботи  лави поліції покинуло 8 людей – причини абсолютно різні. Хтось знайшов кращу роботу, хтось переоцінив свої можливості. Втім, нині патрулюють місто найстійкіші. Щодня 60 полісменів заступають на зміну та охороняють порядок у Хмельницькому.