Чергова сесія міської ради: депутати ділили мільйони та приймали у свої лави «новеньких»

1086
0

У лавах депутатів новобранець. Під оплески на нове почесне місце посадили військового Андрія Черніцького. Він замінив “свободівця” Леоніда Трача, який здав мандат. Цим і розпочалася чергова сесія міської ради.

Тож новопризначений депутат взявся тиснути кнопки на наступному питанні про бюджет. Його перерозподіляли, адже місто перевиконало план на 165 мільйонів гривень. Значну частину суми “кинули” на освіту.

Торкнувшись освіти, нагадаємо – департамент анонсував інформацію про те, що понад десяткові директорів шкіл та завідувачам ДНЗ не продовжать контракт. Їх попередили завчасно, але кого саме звільнять – не зізналися. Відомо лише, що серед претендентів “на виліт” двоє директорів, яких призначили минулого року під час епопеї кадрових переворотів.

Ще одним освітянським нововведенням став університет третього віку. Ідею запозичили у Дніпрі. Це безкоштовне навчання для пенсіонерів. Пропозицію про так зване “відтермінування” старості депутати підтримали одноголосно.

Поки що відтерміновується і голосний анонс про закупівлю тролейбусів на автономному ходу. Адже тендер відмінили, через те, що один із учасників намагався “впарити” місту старі тролейбуси.

Загалом, на оновлення тролейбусного парку виділили майже 35 мільйонів гривень. Тож у документах вирішили не конкретизувати, який саме транспорт купуватимуть. Це можуть бути і 7 звичайних «рогати»х, замість 4 автономних.

Серед інших рішень – виділення коштів на побудову квартир для учасників АТО та їхніх сімей, низка земельних та комунальних питань. Зокрема, і про програму співфінансування капітального ремонту будинків. Аби не чекати роками – мешканці можуть взяти частину витрат на себе. Чим більша дольова участь – тим швидше матимете пофарбовані стіни. Такі от нововведення, а про їх реалізацію ми вам розповідатимемо і надалі.