Чим не “передовики”: Хмельниччина намолотила 1 мільйон тонн зерна

331
0

Хмельниччина вкотре довела свою спроможність бути лідером! Цьогоріч, навіть не зважаючи на несприятливі погодні умови та високу цінову ситуацію на ресурси, наша область перша намолола 1 мільйон тонн зерна. Всього найпродуктивнішими виявилися господарства із 5 районів області.

Лідери в агробізнесі. Хмельниччина, на жаль, не завжди перша, але де-не-де таки може «втерти носа». Рівних у агрокомплексі їй немає уже який рік. У 2018-му наша область ще раз довела свою першість на полі, адже станом на 3 серпня зафіксували перший намелений мільйон тонн зерна. І це попри несприятливі погодні умови!

Найбільший показник у господарств Чемеровецького району. Вони отримують 70 центнерів зерна із кожного гектара землі. А от Городоччина, Шепетівщина, Волочищина та Дунаєвеччина – по 57-59 центнерів зерна на гектар. Маємо хороші показники у вирощуванні озимової пшениці. Цьогоріч це 57 центрів, на 2 більше ніж минулого року.

По завершенню комплексу сільськогосподарських робіт 2018 року планують отримати понад 3 мільйони тонн зерна. Тому бажаємо аграріям плідної роботи та щедрих врожаїв! І аби погода, нарешті, грала «на руку» комбайнерам та самим паросткам.