Чи мерзнути із народом? Як хмельницькі обранці опалення на роботі чекають

565
0

Депутати на сесії не мерзнуть. Ані висока стеля, ані холодні стіни, ані пожовкле листя та 10 градусів тепла за вікном не заважають роботі обласних обранців. Адже вони знайшли вихід із НЕтеплої ситуації. У залі засідань працює кілька кондиціонерів із температурним режимом +27. Тож, як годиться, сидять у сорочках, піджачках та краватках. Подібні засоби обігріву є майже у кожному владному кабінеті.

Своїми досягненнями в оптимістичному початку опалювального сезону хизується і Нетішин. Їхній комунальний рай почався ще минулого тижня. Садочки, школи та медичні установи, як і у Хмельницькому, почали гріти 2 жовтня. А з 6 числа у всіх нетішинських оселях – тепло. Адже з їхніми тарифами можуть собі те дозволити.

Туристична перлина краю – Кам’янець-Подільський – мерзне разом з обласним центром. Хоча, там опалювальний сезон стартує стандартно 15 жовтня, на відміну від Хмельницького.

Григорій Васильович, завгосп міської ради каже, кондиціонерами владці не гріються, більше користуються електричними обігрівачами і теплими напоями.

До слова, нагадаємо, минулого року батареї стали гарячими 11 жовтня. Нині це не прогнозується. Кажуть, запустити процес готові хоч зараз, проте чекають відповідного температурного режиму. І оскільки синоптики на наступний тиждень прогнозують ледь не +18, обігріву таки доведеться почекати.