Чи не останній? 21 фестиваль моновистав «Відлуння» зібрав акторів із 6 країн світу

367
0

Виставу «Пугачов» за мотивами поеми Сергія Єсеніна представляє Марат Аміраєв, актор із Казахстану. До Хмельницького він завітав в рамках 21-го міжнародного фестивалю «Відлуння».

Фестиваль «Відлуння» у нашому місті відбувається уже 11 рік поспіль, до цього 10 років «жив» у столиці. До того ж, нагадаємо, він є єдиним членом Міжнародного форуму моно театру при МІТ, Юнеско, до якого входять лише 10 фестивалів з усього світу.

Мистецтво одного актора – майстерність та талант, який мають одиниці. Миттєва зміна емоцій та постійний контакт із залом заворожують. У 2019-у році представляють 9 вистав, деякі із них – іноземною мовою.

Загалом, у 2019-му приїхали артисти із різних куточків України, а також Вірменії, Іспанії, Казахстану, Чорногорії, Литви, Ізраїлю. Окрім того, оцінює вистави за спеціальними номінаціями міжнародне журі. Врешті, усі зазначають, їдуть сюди не через престиж, а заради творчості.

Хоча, є й ложка дьогтю у цій діжці меду. Цьогорічне «Відлуння» може стати одним із останніх, як не останнім взагалі. Адже на цьому місці уже зовсім скоро може зрости паркінг. Володимир Смотритель, директор закладу, вірить у краще.

Ми слідкуватимемо за цією ситуацію і таки очікуватимемо на «Відлуння-2020».