Чи не спалахне хмельницький ярмарок? Пожежники перевірили

1871
0

Різдвяний ярмарок у Хмельницькому – чи безпечно там містянам? 22 грудня у Львові стався інцидент в самому центрі міста: в одній із святкових яток, де готували їжу, спалахнув вогонь, який опісля перекинувся на дві сусідні. Від пожежі постраждало 4-ро продавців, які наразі – в лікарні у вкрай важкому стані із опіками.

Вирішили, що не зайвою буде перевірка, і місцеві служби.  Вирушили у рейд хмельницьким ярмарком. Це нагадало минулорічну ситуацію: рятувальники поспішили перевіряти торговельні центри на протипожежну безпеку лише  після того, як сталася трагедія у російському Кемерово. Проте назвати це інспекцією важко. Адже працівники ДСНС лише запитували про наявність вогнегасників, а в разі їх відсутності… просто вручали листівки і просили найближчим часом придбати.

Ми ж запитали, чи перевіряв хтось підприємців на протипожежні засоби вчасно – тобто ПЕРЕД початком ярмарку.

Із опитаних нами – лише половина відповідально поставилися до засобів протипожежної безпеки. Наприклад, Махамед має вогнегасник. Ярмаркує уже другий рік поспіль і що разу купує новий, аби уникнути можливих небезпечних ситуацій.

ДСНС-ники пообіцяли, що направлять відповідного листа з порушеннями до органів виконавчої влади, аби їх усунули. Львівська історія послугувала хоч і жорстким, проте уроком.