Чому летальні випадки на наших будмайданчиках вже нікого не дивують?

472
0

Нині на будівництві – жодної живої душі окрім сторожа. Працівники проводжають в останню дорогу свого колегу. Директорка компанії, яка зводить дім у дворі ДОСАФу, що на Проспекті Миру, від зустрічі відмовилась.

Небагато про смерть на будмайданчику говорять і у поліції. За попередніми даними, за мить до падіння чоловік мурував стіну. А от чому зірвався із 6 поверху – не відомо. Це доведеться з’ясувати слідчому. Наразі є дві версії: чоловік перечепився, або ж йому стало зле.

Людмила додає: слідчі Зарічанського відділу поліції призначили ряд експертиз та внесли відомості до єдиного реєстру досудових розслідувань.

Тим часом, обласним управлінням дежпраці створено комісію з розслідування, яка встановить обставини та причини загибелі будівельника. Ми ж уже домовилися про розширене інтерв’ю з керівником, де запитаємо ,чому будівельники гинуть на забудовах і хто за це має відповідати. До слова, робітник був оформленим і його родина може розраховувати на компенсацію.

Декотрі будівельні компанії, і це не великий секрет, економлять на матеріалах, техніці і засобах безпеки. Для них це – просто бізнес і просто гроші. Будівельники там працюють без касок та захисних споряджень. А потім стається найгірше.