Чому Солодкому уже не солодко та кому Кальніченко пропонує схрестити мечі: підсумки колегії ОДА

953
0

500 тисяч, аби вийти на волю. Печерський райсуд Києва під заставу відпустив голову Полонської РДА Віктора Солодкого. Нагадаємо, його підозрюють у вимаганні хабара на загальну суму майже 33 тис. доларів, а затримали при отриманні половини від неї. Вадим Лозовий уже раніше пообіцяв «шановним негідникам» спуску не давати. Тепер же «солодке життя» закінчилось.

Із таким настроєм голова ОДА й прямує на чергову колегію. Серед основних питань – підготовка до опалювального сезону, адже уже за 2 місяці осінь повноправно понизить стовпчик термометра. У загальному, кажуть, по області все йде відповідно до плану – готові на 72%.

Так, обласним управлінням ЖКГ уже освоєно 118 млн., а це приблизно 60%. Єдине, що псує позитивну статистику – Шепетівка. Ми уже неодноразово розповідали Вам про конфлікт із підприємством з теплопостачання та міською владою. Компромісу поки не досягнуто. Ніхто поступатися не хоче, а страждає від того населення.

Врешті, документи від Нафтогазу мають з’явитися до кінця вересня. Тож поки маємо надію та гучні висловлювання. А до морозів готують ще й обласні комунальні заклади. Кошти виділяють із перевиконання дохідної частини. За 7 місяців – це ледь більше 39 млн., а до кінця року прогнозують і усі 72 млн.

На це ще надали 2 млн.. Також не оминули увагою і Обласну дитячу лікарню. Дарма, що зводять новий корпус – у старому, який таки нині функціонує, теж протікає дах. Аби ліквідувати цю проблему, потрібно 151 тисяча. Суми невеликі,але значимі для завершення фундаментальних робіт. Якщо говорити про більші видатки, то це масштабна програма забезпечення питною водою жителів сіл області. Нині виокремлено 28 об’єктів, на які передбачається більше 29 млн. грн.

Також, покриють половину із 10-мільйонного дефіциту на інсулін, а також видадуть 12 млн. на автобуси у ті населені пункти, де відбулася оптимізація навчальних закладів, іншими словами – закриття дрібних шкіл. Врешті, колегія програму затвердила, далі – рішення за депутатами на найближчій сесії.