Чорний піар у “Нашому місті”

249
0

Міська газета – міські чвари. Друга сторінка пропонує нам статтю, авторства такого собі Н. Птаха. І все було б гаразд, якби не дух місцевих виборів у повітрі. Стаття із приміткою “Резонанс” та без будь-якої позначки політагітації містить недоліки.

Жертвою став підприємець Старокостянтинова Сергій Пономарьов, учасник виборчого процесу. Його волонтерська діяльність, яка була висвітлена в іншому друкованому виданні, за версією “Нашого міста” є сумнівною та нещирою.

З іншого боку, звинувачення у фактах колишньої та нинішньої партійної приналежності, а після цього – багато гучних слів та закликів. Йдемо дізнатися, яка думка щодо власного друкарського дива у владних кріслах міської ради.

Питання були б абсурдні, якби не юридична складова, а саме закон України “Про місцеві вибори”. Згідно із ним, а саме 54 статтею, передвиборча агітація – це здійснення будь-якої діяльності з метою спонукання виборців голосувати за або не голосувати за кандидатів. А пункт 8 статті 60 прямим текстом зазначає, що політсвітлини мають бути відокремлені. Стукаємо до редакції.

Переводити стрілки ми усі вміємо, а от відповідати за власну роботу, видко, не хочемо. У редакції таку відверту пропаганду назвали свободою слова. А, може, свободою чорних технологій? Впродовж розмови загадкова особа Н. Птаха стала близькою та рідною.

Перед святими двері у рай відкриті, а от комунальне ЗМІ із законодавством не впоралося. Чи хочете Ви цього у місцевій газеті, старокостянтинівці?