Аби підняти з колін гранітного гіганта: Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» готовий надати інвестиції

944
0

Накладені арешти на майно та техніку, проте підприємство все ще не визнає себе банкрутом. Полонський гірничий комбінат  має  багаторічну історію, він бачив і злети, і падіння. Нині ж гірничодобувна промисловість заморожена, кар’єр затоплений, частина техніки та власності безслідно зникла. Та що найгірше – колишні працівники, які трудились не покладаючи рук, залишились без копійки в кишені. Змінювались керівники, змінювалась й ситуація, проте далеко не на краще…

Керівникам, які відстоюють комбінат сьогодні, виконавча служба винесла рішення погасити заборгованість по заробітній платі відсівом. Наразі гірська порода вивозиться, борги віддають, та чомусь більшість колишніх працівників якщо виплати і отримували, то лише по кілька сотень.

Аби відновити роботу комбінату та повернути людям зароблене, за справу взялися підприємці, які запропонували колишнім працівникам варіанти вирішення проблеми.

Конфлікт тягнеться два роки, і хоча тривалість його вражає, проте вирішити проблеми можливо. Представники ТОВ Шепетівський гранкар’єр «Пронекс» готові інвестувати в промисловість, аби кар’єр знову став обличчям Полонської гірничодобувної промисловості. Однак  справи комбінату застрягли в судах, де керівництво спростовує факт робочої неспроможності, апелюючи наявним інвестором, про якого досі лише чули на словах. Натомість «Пронекс» вже готовий простягти руку, аби підняти з  колін гранітного гіганта.

Як приклад, товариство вже вклало кошти в Шепетівський гранкар’єр «Пронекс».  Наразі на території відбувається процес підготовки до безпосередньо видобутку та переробки природних запасів.  Більше десятка працівників вже приступили до своїх обов’язків та отримують заробітною плату. Та й з тими, з ким минулі власники не розрахувались, там знайшли консенсус.

Сценарій розвитку подій, який принесе користь кожній стороні. Аби план не викликав у людей підозр та щоб не повторювати гіркого досвіду попередників – готові документально затвердити відповідальність з пропозиціями працівників.

Не змогли оминути зібрання стороною представники ПГК. Стверджуючи, що не все втрачено і що кошти людям все ж повернуть з часом, прийшли озвучити власну позицію.

Ті, хто вже обпікся, не бажають наступити на ті ж граблі. Слухати представника комбінату не схотіли, адже обіцянки чують вже два роки… при цьому не отримуючи жодного результату.

Не буде зрушень, доки справа не дійде до логічного завершення. Наразі чергуються суди і нові заяви, блукаючи коридорами закону. Нову еру Полонського гірничого комбінату може почати завершення справи про банкрутство.

Все чекають, доки органи приймуть рішення, а розчаруванню людей немає меж… Адже на запропоновані варіанти вирішення проблеми та поверненню боргу представник  Полонського кар’єру відстоює свою правду, яку трудяги, вже певне,  на пам’ять знають. Натомість, опускати рук не варто, адже інвестиції – це вихід. І якщо вже є зацікавлені особи, які мають бажання, досвід та кошти, аби запустити механізм – зміни не за горами.