“Школа на школу”: подробиці побиття 7-класниці у Хмельницькому

759
0

Школа на школу – так можна охарактеризувати зустріч підлітків у Хмельницькому 5 квітня. Близько 4 години вечора після уроків учні двох навчальних закладів міста зійшлися на розбірки. Уже зранку 8 числа відео бійки виклали у інтернет. За усіма ознаками – на кадрах булінг, іншими словами, цілеспрямоване цькування. З’ясували, це учениці 8 класу СЗОШ №28 лупцюють семикласницю із ліцею №15.

Школа, де і навчаються кривдниці, із самого ранку – «на вухах». Усі учні уже встигли переглянути ролик та, здебільшого, засуджують дії дівчат.

Як розповів директор, дівчата навчаються посередньо та уже неодноразово фігурували в різноманітних інцидентах, проте щоб дійшло аж до рукоприкладства – це вперше. До слова, за неперевіреною інформацією, усього приїхало 15 дівчат із 28 школи, 2 дівчини та 3 хлопці із 15-ї.

Побачивши знімальну групу, із нами заговорила мати ще однієї учениці цієї школи. Поза камерою зізнається: ця ситуація для неї несподіванкою не стала.

Керівництвам обох шкіл сало відомо про конфлікт ввечері п’ятниці. Про нього повідомив батько однієї із учениць, що була разом із потерпілою. Але саме відео побачили у понеділок. Скривджена дівчина, як каже директор, не з найслабших, тому вважає, що врешті школярки таки недоговорюють.

Причини озвучили доволі різні – кривдниці кажуть, що на «розбірки» їх покликала потерпіла, остання переконує, на неї накинулись за лайливе слово та відмову дати пляшку води.

Врешті, працівники поліції взяли справу на свій контроль, проте жодна зі сторін офіційних звинувачень не висуває. Тому, швидше за все, усе обмежиться усним попередженням.