Щаслива родина – те, на що заслуговує кожне маля

718
0

Повноцінна щаслива сім’я – те, на що заслуговує кожна дитина. Сприятлива та позитивна атмосфера вдома – це, принаймні, 50%-ва гарантія успішного майбутнього. Та, на жаль, не завжди трапляється саме так. Насильство, пиятика, недбальство або просто байдужість до власного малюка спричинюють позбавлення  батьківських прав.

Дитина без родини. Аби забрати маля у безвідповідальних батьків, справу, насамперед, розглядає суд. І уже відповідно до рішення дитя або залишають під опікою одного із батьків, або передають на догляд комусь із родичів, або ж направляють до відповідних державних установ та дитбудинків.

На жаль, деякі пари зіштовхуються із проблемою унеможливлення мати дитину природнім способом. Тож для тих, хто все ж має бажання піклуватися про маленьку людину, розглядається варіант усиновлення. Таким майбутнім батькам варто підготувати пакет документів.

Важливий момент: право на всиновлення має не лише одружена пара, а й людина без «другої половинки». Документи та вимоги залишаються тими ж. Коли перевірять усі папери, розглянуть заяву, а інспектори впевняться у належних умовах майбутнього житла для дитини – відбувається знайомство.

Зазвичай, люди хочуть всиновлювати наймолодших. Як правило, це малюки від 2 місяців до 5 років. Адже  їм легше звикнути до нової сім’ї, а новоспеченим батькам – виховати малечу на свій розсуд.

Дитина повинна зростати в любові та злагоді, мирі й достатку. Ніякого насильства, лише турбота та люблячі люди поруч. Ті, хто не мають власних – можуть допомогти самотнім малюкам все ж знайти свою домівку та нових «маму і тата», які подарують їм весь світ.