Ще плюс півсотні: бажаючі працювати у патрульній поліції склали присягу

646
0

Пам’ятаєте, два роки тому, 26 грудня на Майдані урочисту присягу складали 256 патрульних? Тоді ще ніхто до кінця не усвідомлював, як саме вони мають діяти. Але за період роботи з’явився чималий список і плюсів, і мінусів реформованих правоохоронців. Тепер історія повторюється, але при інших обставинах та меншому масштабі. Служити чесно знову клянуться 52 новобранці.

У їхніх рядах 46 чоловіків та 6 дівчат. Поки що це лише перша хвиля, згодом кількість новачків патрульних має перейти за сотню. В Управлінні зізнаються: кадрів не вистачає, а роботи – навпаки.

Відбір відбувався за старою схемою: іспити, комісії… А потім – чотирьохмісячне навчання у Києві. І хоч термін, нібито, замалий, аби стати справжнім поліцейським, самі новачки запевняють: вивчили усе необхідне, далі потрібна практика.

Рідні, що прийшли послухати урочистий текст присяги, хвилюються і пишаються. Такий вибір, кажуть, підтримують.

Що ж, реформа у дії, але чи справді вона настільки дієва, як того хотілося б – покаже час та практика патрульних. Адже працювати у поліції та бути справжнім поліцейським – то різні речі. Побачимо, що оберуть для себе новобранці.