Юристи поспішають на поміч: центр безоплатної правової допомоги розширив свої межі

192
0

Центр надання безоплатної правової допомоги – це установа, що здійснює юридичну підтримку громадян. Працює він у двох основних напрямках. Перший передбачає консультації, другий, в свою чергу – укладання позовних заяв та представництво в суді.

Юристи працюють не тільки по місту. Передбачені і виїзди до найвіддаленіших куточків області, аби проконсультувати громадян, які не мають ані коштів, ані можливості самотужки діставатися до районних центрів. Цього разу фахівці навідали селян в Покутинцях. У стінах сільської ради вислухали людей та допомагали розібратися з їхніми проблемами.

До правозахисників у мешканців назбиралося чимало запитань. Серед основних – це оформлення спадщини, розлучення та пенсії. Валентина Михайлівна – вчителька. 38 років вона пропрацювала в школі. Та через нестачу учнів в класах довелося піти на заслужений відпочинок раніше. Однак тих коштів, які отримує жінка – мало, аби прожити. Тому пані Валентина й вирішила дізнатися у правовиків, чи є шанс отримувати більше.

Виїзди в область – часта практика в роботі центру. Важливим є те, що правова підтримка таки допомагає громадянам знайти шляхи вирішення юридичних проблем і не залишає селян сам на сам із питаннями, що їх турбують.