Юрій Михальчишин розповів, чому важливо пробудити націоналізм в українцях

718
0

Націоналізм – один з найважливіших важелів у досягненні незалежності та свободи. Український політик Юрій Михальчишин  виступив у Хмельницькому із лекцією. Організувала захід місцева націоналістична формація «Фенікс». Юрій розповідав містянам про важливість суспільної єдності, цінність нації та як роками влада і зовнішні вороги придушували дух українських націоналістів.

Юрій Адріанович стверджує: розквіт нашої держави припав саме на час Київської Русі. Та з плином років зовнішні вороги і влада почали руйнувати нашу цілісність, придушуючи дух та самобутність народу, відтак до кінця 20 століття країна «пала в руїнах». Євген Коновалець, Степан Бандера – історичні постаті, які своєю діяльністю намагалися пробудити в людях дух націоналізму й боротися за право бути вільними. Та і вони зазнавали поразок. Та, як стверджує Юрій, програш – це ще кінець.

На кожного  з присутніх гість справив неабияке враження. Адже такий сильний доповідач і справді пробуджує дух націоналізму та бажання боротися за свою державу.

Подібні лекції – це лише один із кроків до пробудження бажання боротися за власну країну. Для того, аби здобути перемогу, в першу чергу, всю глибину проблеми мають зрозуміти самі люди, й, зі слів Юрія Адріановича, перестати вірити словам політиків, які лишень обіцяють, натомість просто наживаючись на людях. Націоналізм – ось один із способів скинути кайдани з народу.