Не з порожніми руками: Хмельниччина отримала 2 нові автівки за приїзду заступника Міністра юстиції

972
0

До цього дня у ІІ відділу ДВС була лише одна автівка, 2004-го року випуску. Нині ж під музику отримали ключі від новенької «ластівки» вони та їхні колеги із Шепетівки. Вартість одного транспортного засобу – близько 350 тис. грн. Кажуть, це поліпшить роботу та прискорить виконання службових завдань.

Цінні подарунки отримали із рук Заступника Міністра юстиції України Світлани Глущенко. Після вручення кожен бажаючий, і сама заступниця зокрема, здійснили так званий тест-драйв. Поїздка, кажуть, залишила лиш приємні враження.

Гарну роботу обласного відділення юстиції підтвердила і перевірка, яка відбулася у вересні поточного року. Про це повідомили на прес-конференції уже по закінченню урочистостей.

Окрім того, вкотре нагадали про цьогорічні досягнення. Адже 6 лютого у силу вступив перший пакет законодавчих ініціатив, пов’язаних із економічним захистом дітей, а 28 серпня – запрацював і другий. За цей час із боржників аліментів по усій території України стягнуто більше 3 млрд. грн. Частина цієї суми надійшла і Оксані Ангелюк. Жінка розповідає: з чоловіком розлучилася от уже як 7 років. І батько вирішив, що 8-річний син та матір впораються самотужки.

Зазначили, долають і саботаж у власній структурі. Хмельниччина – не виключення. Тож якщо Ви помітили неякісну роботу працівників виконавчої служби, радять не зволікати та не боятися, а таки звертатися чи до керівництва, чи до суду.

Також під час приїзду Заступниця провела кілька робочих зустрічей та нарад, проте, як то кажуть, уже за зачиненими дверима.