Якщо на те буде воля… депутатів, Сорока “залетить” у крісло директора аеропорту

632
0

Якщо не зраджує пам’ять, це буде 10 директор! Головний спеціаліст ОДА може очолити хмельницьке летовище та, як і попередники, планує «підняти з колін» повітряні ворота області. Валерій Сорока, між іншим, єдиний кандидат, який ризикнув подати документи на конкурс. А от теперішнього керівника скоріше за все, «попросять». Голова конкурсної комісії вважає, що Віктор Гончар не впорався із завданнями. Воно й не дивно, бо пацієнт скоріше мертвий, аніж живий, і зміна директора навряд чи допоможе. Хоча, чим лихий не жартує?

Двічі в одну річку таки не увійдеш. Від цієї зйомки минув рік. Тоді обласні депутати «поставили» на повітряні ворота області нового директора. Власне, Віктор Гончар на той момент був не такий новий, як «битий» керівник. Це було для чоловіка «друге пришестя», адже у 2004 році вже очолював підприємство. З того часу багато води втекло, та змінилося аж 7 чи 8 очільників. Вже й не пригадати.

За рік він став немилий «жіночому» серцю. Головуюча конкурсної комісії, вона ж заступниця Загородного, вважає Гончара «не здатним і не кризовим менеджером». Власне, не відомо, чи були слова Неоніли Андрійчук для Віктора Гончара «ударом нижче пояса», але факт є фактом. Чоловіка, скоріше за все, «попросять» уже вдруге «на вихід» за повітряні ворота. У його крісло, звісно, якщо на те буде воля… депутатів, і вони проголосують, сяде Валерій Сорока. Дотепер спеціаліст відділу інфраструктури ОДА.

Під час своєї презентації пан Сорока озвучив оптимальний штат підприємства. Це – директор, бухгалтер і 4 охоронці. А ще кандидат на посаду, до речі, єдиний кандидат, обережно натякнув про можливість передачі аеропорту місту, як тієї валізи, яку важко нести і шкода викинути.

Коли одного лише бажання замало. На відновлення роботи хмельницького аеропорту, лише за скромними підрахунками, потрібно 50 мільйонів гривень. Сьогодні летовище на замку. Його територія, стараннями «любих друзів» та «затятих ворогів», «всохла», щонайменше, на 10 гектарів. Наразі у розпалі суди по усім розпайованим ділянкам. Після незавершеного ремонту злітно-посадкової смуги аеродрому у 2013 році, в яку «закатали» мільйон, на ній утворилися вибоїни і ями. Це унеможливлює посадку літаків. Крім того, аеропорт не має метеорологічного обладнання, без якого польоти неможливі. Після почутого та побаченого, ви особисто як гадаєте – зміна директора допоможе літакам піднятися у небо?

Кандидатуру Валерія Сороки буде винесено на розгляд депутатів на чергову сесію облради 27 вересня.