Як відсвяткувати День вишиванки? Активісти представили програму на 17 травня

532
0

«Вишиванка – генетичний код». Із таким гаслом уже вкотре містяни вийдуть на вулиці, аби продемонструвати, що вони таки українці та патріоти, пам’ятають свою історію та не соромляться зодягатися в її символи. День Вишиванки відзначать 17 травня. План заходів уже відомий. Спершу о 10 ранку подарують українську сорочку найменшим – тим, хто лише з’явиться на світ. Далі, уже на 1 годину дня запрошують усіх взяти участь у флешмобі «Подільський орнамент».

Також, долучать іноземних студентів близько 10-и національностей, що нині навчаються у Хмельницькому. Заявку на книгу рекордів України теж надіслали, але чи точно він буде – питання ще відкрите. 7 пар юних хмельничан із 1 по 4 класи поборються у конкурсі «Міні пан і пані вишиваночки», що цього разу відбудеться у Будинку культури о 16-ій. А за годину, о 17:00 паралельно пройде запуск майже сотні повітряних зміїв «Натхненні небом».

Активісти пропонують завершити цей день у колі близьких та друзів за переглядом фільму просто неба. А саме, о 20:30 усіх запрошують на перегляд кінострічки «Сторожова застава» на стадіоні ХНУ.

Під час показу проведуть і благодійний збір коштів для облаштування куточку дітей із вадами розвитку. На меті близько 5 тис. грн. Врешті, кожен може вигадати і власну патріотичну програму, проте не потрібно забувати про основну суть свята.