Як живеться із 27-ма тваринами? Хмельничани рятують безпритульних чотирилапих

709
0

Чи не на кожній вулиці міста можна зустріти безпритульних пухнастиків. Знедолені, голодні, скривджені, однак продовжують триматися за життя. На їхнє щастя, у нашому місті є небайдужі до цих мешканців люди. Тетяна – одна з них. Це жінка з невеличким зоопарком вдома. У її оселі наразі знайшли прихисток 27 тварин, з яких 11 – це постійні жителі. 22 кішки, 3 собаки, пацюк і ворона. Майже всі вони у минулому жили на вулиці.

Багатьом з них жінка знаходить домівку. Та спершу – ставить їх на лапи: відгодовує та підліковує… Нерідко трапляються й дуже складні випадки. Та якщо докласти зусиль, каже, врятувати можна кожного.

Тетяна розповідає, доглядати за ними – складно і дорого. Потрібно за всіма прибрати, погодувати, собак – вивести на прогулянку, а оскільки в жінки їх 3 – вигулювати доводиться кожного окремо.

Світлана – волонтер із трирічним стажем. Підгодовує, шукає житло, або, якщо потрібно, лікує. У соціальних мережах є спільнота, куди можна звернутися за поміччю – пошуком господарів або фінансовою підтримкою. Та медаль все ж має дві сторони. Нерідко можна наштовхнутися і на випадки не лише байдужного, а дійсно жорстокого ставлення.

На жаль, для багатьох містян безпритульні чотирилапі – не варті уваги, а, тим більше, допомоги. Та є й добрі серця, котрим не шкода ні коштів, ні часу. І як в випадку Тетяни – навіть тепла власної домівки. Цих людей не розуміють і навіть називають божевільними. Та хіба можна назвати божевіллям порятунок братів наших менших? Перш ніж брати домашнього улюбленця, варто сто разів подумати, аби згодом він не опинився на вулиці. Давайте разом зробимо Хмельницький містом добра.