Як мало потрібно для щастя: 4 кілометри нової дороги

1062
0

І якщо на перший погляд подібні свята є надто перебільшеними, то на інший – 4 кілометри новенького автошляху і справді для жителів Теліжинців на вагу золота. Вони усі прийшли подивитися на рівний асфальт і очам своїм не вірять… Раніше тут навіть натяку на дорогу не було, чи навпаки – назвати її так не повертався язик.

Перерізати червону стрічку, звичайно ж, приїхали перші особи, та, власне, той, хто дав найбільше грошей на дорогу, а це 3 з половиною мільйони – керівник місцевого господарства. Загалом, усі, хто так чи інакше доклав руку, особливо пишаються цією подією. Адже дороги, а, точніше, їхня відсутність на Хмельниччині – проблема стара як світ.

Влада переконує, ця ділянка відслужить щонайменше «десятирічку». Тепер вона з’єднує Теліжинці із райцентром. Приводом для радості самих селян є те, що уже не доведеться звертати в’язи та залишати у ямах колеса від автівок.

На відкритті дороги людей було більше, ніж на храмове свято. Священик місцевої церкви освятив шлях, щоб рух по ньому був безпечним, а сама асфальтівка приносила зручності мешканцям села. Освятили і відреставровану церкву. У ній довгих 9 років тривав ремонт.