Як обрати художника з голкою та убезпечити себе від небажаних наслідків

250
0

Щодо татуювань сьогодні існує немало стереотипів та упереджень. Як кажуть, вони суперечать релігії, тату – це тюремна “наколка” і таке інше. Звісно, на усе це теж потрібно зважати, адже якщо метелик на тілі у племен Майя символізував безсмертя, то на противагу – багато хто називає це клеймом жінки легкої поведінки. Тож перед вибором малюнку обов’язково зважте усі за і проти, аби потім не довелося виводити те, що зроблене спонтанно.

Олександра своє перше тату зробила, побившись об заклад із подругою. Але тепер не шкодує, та ба навіть стала майстром і відкрила свій салон.

Малювати почала ще маленькою, спочатку, як багато хто з дітей, – фломастерами на меблях та стінах, згодом у художній школі на папері, а тепер голкою на шкірі. Каже, татуювання – це не просто зображення, воно має бути символічним.

Ну і окрім підбору зображення – треба ще й правильно обрати майстра. Не варто шукати найдешевші варіанти, адже якісне тату потребує неабияких здібностей та сил.

Задумуватися треба і над місцем татуювання, особливо, якщо ви боїтеся болю.

Найболючіші місця – ті, де шкіра тонка та наближена до кістки. Тож, за словами Олександри, – клієнти часто приходять із групою підтримки. Адже багато кого, як у стоматолога, лякає навіть сам звук тату-машинки та вигляд голки.

Тож, перед таким відповідальним кроком варто добре подумати,адже процес не завжди безболісний, стереотипи живучі, а ставлення суспільства – неоднозначне. Але якщо навіть у англійського принца Чарльза було тату – то чому б ні? Вибір за вами.