Як полісмени велосипедистів на “зебрі” ловили

1070
0

На двоколісному по «зебрі». Звичка не зважати на правила та крутити педалі прямісінько на пішохідному переході вже давно вкорінилася  у наших велосипедистів. Одні  просто лінуються злазити зі свого ровера та «переводити» його чорно-білими смугами, інші вважають – що такі дії взагалі нікому не потрібні. Проте, найчастіше, саме вони і потрапляють у ДТП.  Тож, аби запеклі велосипедисти не калічили  ані своє, ані чуже життя – активісти провели таку собі профілактичну акцію.

Аби через адреналін та швидкість  правила не вилітали з голови. До слова, найчастіше порушники ЗНАЮТЬ де та як їм можна мчати вулицями, проте, чомусь  не застосовують ці знання на практиці. Щодня  патрульні  «на гарячому» ловлять близько 10-ти недобросовісних велосипедистів. Втім, особливого впливу на них не мають – зробили зауваження, та й відпустили…далі  по «зебрах».

Акція заради профілактики. Патрульні розмістилися по обидві сторони перехрестя…та виглядають   правопорушників. І вони таки знайшлися. Щоправда, не зовсім балакучі.

Словом, всього за 15 хвилин піймали шістьох таких . Проте, «по шапці» велосипедисти не отримували –  лише усні попередження та листівки з 10-тьма заповідями  безпечної їзди на роверах.

І нехай нечемних велосипедистів ми піймали немало, знайшлися й ті, які перетинали вулицю як годиться  – пішки поруч із двоколісним. Тож,  все таки, свідомі громадяни ще не перевелися. Сподіваються, що після подібних ініціатив їх ставатиме все більше, а дороги стануть ще більш безпечними.