Яскраві діти Хмельниччини та всієї України

461
0

Яскраві діти Хмельниччини та всієї України. Юні  вокалісти з усіх куточків нашого краю довели: нам є чим пишатися! Автором ідеї національного конкурсу талантів є народний депутат України Ярослав Москаленко. Фінал обласного туру відбувся 14 жовтня у театрі імені Старицького. Хмельницький обласний відбір вже другий рік поспіль  відбувається за повного фінансування благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

Члени журі – відомі люди шоу-бізнесу: артисти та музиканти. Перед початком співочого дійства  – слова підтримки молодим та талановитим від метрів сцени.

Цьогоріч у фіналі  конкурсу боролися за першість три десятки дарувань.  Шлях до фіналу був непростим, бо кращих відбирали з двадцяти районів Хмельниччини.

Молоді, впевнені у собі та обдаровані прийшли до співочого фінішу та заряджатимуть емоціями у формі пісні  під акомпанемент живого музичного бенду. І поки тривала підготовка до фіналу, за лаштунками – переживання та мрії про перемогу.  Адже переможець отримає перепустку до Національного  фіналу  конкурсу «Яскраві діти України» у столиці. А вже тут  учасник від Хмельниччини змагатиметься за право представляти батьківщину на Міжнародному фестивалі “SanremoJunior” в Італії.