“Я – БОМЖ, і дякую за це «ЮБС»”: ошукані рівняни пікетували офіс хмельницького забудовника

3572
0

Володимир Шкодяк, Юрій Таран, Ярослав Бляхарський, Андрій Савчук – хтось із них власник, а хтось директор компанії «ЮБС». Вони відомі хмельничани, яких багато років поєднує будівельний бізнес, земельні схеми та величезні гроші. Цих героїв люди повинні знати якщо не в обличчя, то принаймні їхні прізвища, аби потім не бігати по 9 колу квартирного пекла. Як пайовики ЖК «Рівненська брама».

Звичне розмірене життя Хмельницького майдану вранці 31 травня порушили ось ці люди. До обласного центру вони приїхали із Рівного. У руках тримають промовисті плакати. Основна вимога пікетувальників: завершення будівництва комплексу або ж повернення коштів усім пайовикам – а це три сотні людей.

Будівництво надзвичайно красивого будинку у Рівному почалося ще у 2015 році. Хмельницька компанія-забудовник обіцяла пайовикам ледь не «золоті гори». Чого правди таїти, рівняни «клюнули» і в один момент позбулися колосальних грошей. Ціна питання для кожного із них – півмільйона, мова про аж 900 квартир.

І вже зовсім як знущання. Ви тільки подивіться, що пропонує відомий забудовник майбутнім покупцям. ЖК «Рівненська Брама» – житло, що подарує Вам комфорт, затишок і навіть щастя! А тепер затамуйте подих і погляньте на візуалізацію відео. Ви будете в захваті.

А тепер подивіться на ошуканих власників квартир. Вони просто світяться від обіцяного «ЮБС» щастя.

Перші два під’їзди мали би здати ще два роки тому. Вони вже побудовані. Інші секції, а їх 9, «заморожені». Все через те, що між власниками компанії, хмельницькими бізнесменами, пробігла чорна кішка. Хтось із них, розповідають рівненські безхатьки, «привласнив» гроші. Найбільше, чого бояться, що їхні квартири заново продані іншим людям.

А ось ця молода дівчина, уявіть собі, мешкає фактично у повітрі. За такі «зручності», як би цинічно це не звучало, заплатила аж надто високу ціну – 600 тисяч гривень.

Рівняни дійшли до точки неповернення. У розпачі вони пікетують хмельницьку адміністрацію, а потім і міську раду.

Паралельно обривають телефон забудовнику.

Уже по обіді пайовикам вдалось додзвонитися до засновників кооперативу «Рівненська брама» Ярослава Бляхарського та Андрія Савчука. Людям пообіцяли: ключі від квартир отримають дуже скоро. Це може статися за два тижні. Але чомусь у своє новосілля вони давно не вірять.