Європейські традиції – до нашого міста: протягом двох днів у Хмельницькому триватиме фестиваль

516
0

Такого ще не було. У Хмельницькому вперше відбудеться фестиваль оркестрових програм «ArtMajorShow». Протягом двох днів для містян організують різноманітні розважальні виступи духових оркестрів, що виконуватимуть найкращі композиції світу. Для цього навіть поблизу кінотеатру Шевченка встановили невеличкий амфітеатр. На все це витратили 1 мільйон гривень, з яких майже половина – це кошти з міського бюджету, іншу частину профінансував український культурний фонд. Усе для того, аби показати хмельничанам, що оркестрова музика може бути сучасною та цікавою. 

Фестиваль 10 травня розпочався із оркестрового концерту, а уже надвечір розгорнеться вечірнє шоу із офіційним відкриттям. Усі заходи – безкоштовні. Люди, прогулюючись містом, із задоволенням підходять поглянути на виступи.

Про артистів потурбувалися: проживання у готелях оплачує український культурний фонд, а ось харчування – на плечах міської ради. Адже учасниками стали колективи із різним міст України: Києва, Одеси, Чернігова та навіть мажоретки  із Угорщини. А також у обласній філармонії із сольним концертом виступить Національний президентський оркестр під проводом нашого земляка Анатолія Молотая.

«Місто не спить» – це офіційне гасло фестивалю. Обрали його не випадково: вечірні шоу триватимуть щонайменше до 23 години.
Саме тому, аби безпечно дістатися додому після виступів, 10 та 11 травня для містян курсуватимуть додаткові нічні тролейбуси. Про найцікавіше із фестивалю дізнавайтеся уже у наступних наших інформаційних випусках.