Європейські інвестори – копам Колибаївки: півтора мільйона на оснащення

420
0

До листопада цього року дільничний Євген не мав свого власного кабінету, а колеги-полісмени ділили між собою стару техніку. Тепер же у відремонтованому крилі Колибаївської сільської ради з’явилися нові меблі та обладнання з наліпками Євросоюзу. Все тому, що представники консультативної місії повірили у сили місцевих копів та привезли із собою оснащення вартістю у півтора мільйона гривень.

Тож найголовніший подарунок  з Європи – це мобільна поліцейська станція. На ній правоохоронці можуть прийняти виклик та заяву із найвіддаленіших районів. Подібних в Україні – одиниці. Заступник голови Нацполіції, який приїхав у гості, запевнив, що навіть не у всіх полісменів Київської області є такі умови.

Рік тому представники європейського союзу уже бували в Колибаївці. Тоді взяли обіцянку з нині діючого голови ОТГ, що знайдуть та підготують приміщення для поліцейської станції, а з-за кордону профінансують техніку.

Мешканці, які прийшли оцінити відремонтовану дільницю поліції, свято вірять, що тепер у Колибаївці буде спокійніше. Бо в селі, кажуть, завжди є проблеми.

На місці працюватиме 20 поліцейських, по 6 на зміну. Однак, спецавтомобіль використовуватимуть таки не щодня. Врешті, умови для продуктивної роботи створені, залишилося лише виправдати європейські сподівання.