І знову іноземні гості на сцені Хмельницької обласної філармонії

886
0

І знову іноземні гості на нашій сцені. Хмельничанам пощастило уже вдев’яте приймати у себе фестиваль, що уже зайняв своє чільне місце в мистецькому житті України. Камер-фест підходить до свого завершення. У філармонії закордонні та місцеві митці спільно та порізно уже відіграли 9 концертів із 12.

У прийдешні вихідні філармонія припрошує поціновувачів прекрасного ще на 3 концерти. Серед них і ті, що репетирують напередодні. Домінік та Террі Рогген – батько та син, диригент та контрабасист, уже визнані у Європі музиканти та суботні виконавці. Чи не найбільш відому програму класичної музики відтворять разом із Камерним оркестром Хмельницької обласної філармонії.

Кажуть, сольна програма контрабасу – унікальна мистецька подія і за останні 10 років такого у Хмельницькому не було. Особливістю концерту у стане ще й те, що батько та син вийдуть на сцену разом вперше. Кажуть, не хвилюються та напрочуд щасливі такій можливості.

А Террі зазначає, сімейний музичний тандем – не випадковість. Традиція творити, напевне, у їхній крові. Адже, син, хоч і не став диригентом, як батько, все-одно обрав саме музичний шлях.

Підтримати високе мистецтво та знову долучитися до прекрасного змогли і благодійники Хмельницького. У філармонії зазначають, допомога завжди додає сил та надихає.

Отож, шановні хмельничани, щиро запрошуємо Вас 9 березня на «Козацький міф Шевченка» у виконанні ансамблю «Козаки Поділля», 10 числа – виступ Домініка та Террі Роггенів із Камерним оркестром та 11 на урочисте закриття 9 Міжнародного Хмельницький КамерФест.