І не вродою єдиною: у Хмельницькому відбувся конкурс «Шкільна красуня 2018»

688
0

Яка ж школярка Хмельницького найкрасивіша? У міському будинку культури відзначали найвродливіших у конкурсі «Шкільна красуня 2018». Захід вже має історію, адже відбувається вшосте. Десять навчальних закладів міста відрядили по претендентці, яка, на їхню думку, достойна перемоги.

Амбіційні та впевнені у собі дівчата готувалися протягом місяця, і за цей період навіть встигли здружитися. Та все ж дух суперництва присутній. Ми ж поцікавились у юних красунь, хто вартий перемоги, якщо, звісно, не враховувати власної кандидатури?

Всі різні, але мета єдина – перемога. Першість виборювали не єдиною красою. Одні співають, інші танцюють чи навіть малюють. Брали до уваги все: зовнішність, талант, підтримку зали та спільні номери учасниць.

Група підтримка на найвищому рівні. Складається враження, що тут і вболівальники проходили спеціальний відбір на найзатятіших.

Конкурс не лише зовнішності, а й здібностей. Організатори впевнені, що краса завжди має підсилюватися розумом та талантом.

Думки журі та організаторів збігаються. Та якою ж переможницю бачать самі дівчата?

Вони вже фіналістки. Відтак, корону отримала 16-річна вихованка ліцею ім. Артема Мазура –  Єлизавета Пєрєпєчкіна. Інших  учасниць теж не залишили без приємностей: кожна отримала своє звання, подарунки від партнерів, а головне – безцінний досвід. Адже тепер вони точно знають, що не лише красою можна врятувати світ.