Їх об’єднала віра і танець: уже втретє у Хмельницькому відбувся православний бал

714
0

Для підняття настрою та святкової атмосфери. Православний бал організовують вже втретє, а присвячений він жінкам мироносицям – у наш час йдеться про усіх берегинь домашнього вогнища. Ідея таких танцювальних вечорів запозичена з інших областей країни, де дійство практикують вже давно.

До слова, організація балу обійшлася недешево. За пригощання, квіти та послуги фотографів і ведучих довелося викласти 13 тисяч гривень. Всі ці кошти були виділені Хмельницькою єпархією української православної церкви. Безкоштовно ж проводилися  підготовчі майстер-класи. Протягом місяця усі бажаючі могли освоїти ази танцювальних стилів  під керівництвом досвідченого хореографа.

Всього на вечір танцю завітало близько сотні учасників. Одними з наймолодших стали Дмитро та Єлизавета. Діти товаришують у школі, а на бал прийшли не просто як однокласники, а  спробували себе й як партнери по вальсу.

Головна ідея заходу – донести усім, що жіноча половина заслуговує уваги та свята частіше, аніж раз на рік. А разом з тим й створити для усіх присутніх вечір казки, де кожен – особливий, не зважаючи на вік та статус.