♪♫♫♪♫ МУЗИКА З ДАЛЕКОЇ ПІВНОЧІ

♪♫♫♪♫ МУЗИКА З ДАЛЕКОЇ ПІВНОЧІ

101
0

●●● 21 червня, четвер, початок о 18:30

Хор та оркестр шведського університету Мальме виконуватиме твори шведських композиторів ХХ століття, звучатиме сучасна скандинавська музика: твори Ерланда Коха, Вільгельма Петерсона-Бергера, Вільгельма Стенхаммара, Фроде Ф’єльхельма, Стеффана Сторма та Андерса Орвалла.

Хор та оркестр університету Мальме відкриті для усіх музикантів, а не лише студентів та викладачів університету. Колектив багато виступає у Швеції, а також гастролює у літній час містами Європи та Америки. У червні шведські музиканти виступатимуть в українських містах під керівництвом Даніеля Ханссона. Цей дириґент також керував кількома оркестрами на батьківщині та співпрацював із філармонічним оркестром Монте-Карло та хором Манауського оперного театру.

● Тур музикантів розпочнеться 17 червня о 19.00 масштабним концертом у Львівському органному залі. 19 червня мелодії Півночі матимуть нагоду почути київські шанувальники класичної музики у Національній філармонії України. 21 червня шведських гостей зустрічатиме Хмельницька обласна філармонія, а вже 22 червня музиканти завітають до Чернівців.
Український тур координує Львівський будинок органної та камерної музики спільно з музаґенцією Collegium Musicum.

● Великий зал #oblfilarmonia
Вартість квитків: 60-70-80 грн.