100 млн. на кону: бюджетна комісія обласної ради готується до сесії

512
0

Понад 50 питань та ще, щонайменше, 40 депутатських запитів. Такий приблизний план та вересневу сесію обласної ради. Обранці ще перед пленарним засіданням снують коридорами «білого будинку» та пильно вивчають питання, стосовно яких скажуть «ЗА», «ПРОТИ» чи «УТРИМАЛИСЬ».

Саме ці кошти знову обговорити та обмізкувати зібралися на бюджетній комісії. Нагадаємо, попередньо свої напрацювання передала колегія ОДА. Загалом, спрямовують гривні згідно стратегічних цілей й програми соціально-економічного розвитку. На кону – приблизно 100 млн.

Зокрема, 72 млн. вдалося отримати від перевиконання бюджету, а 32 доосвоюють за планом. Як зазначає голова бюджетної комісії, ця сума була справді значущою десятиріччя тому. Адже лише на питну воду мають виділити 29 млн., а ще, наприклад, видадуть 12 млн. на шкільні автобуси і 5 млн. на інсулін. І це ще мова не зайшла про опалювальний сезон.

Але, врешті, що маємо, те маємо, і з того таки виходять. В загальному, Михайло Загородний, сесійною роботою задоволений і, сподівається, обертів не збавлятимуть.