100 тис. грн. на наркотики: правоохоронці викрили незаконні оборудки хмельничан

449
0

Майже цілий рік часу та 100 тис. грн. на оперативні закупки. У Хмельницькому поліція спільно із обласним СБУ викрили цілу наркомережу. 9 лютого вдалося затримати 4 учасників оборудки, одного зупинили двома днями раніше просто на кордоні.

Усі учасники такого незаконного трафіку були мешканцями міста Хмельницького. Як зазначають, для розповсюдження активно використовували мобільні месенджери. Загалом вилучено пристрої для куріння, електронні ваги для зважування наркотиків, кошти, отримані внаслідок злочинної діяльності. У одного з фігурантів навіть виявили боєприпаси. І це вже не кажучи про нечувану кількість заборонених речовин.

Наразі слідчі дії ще тривають, тому усіх нюансів справи не розголошують. Пообіцяли, що коли буде поставлена крапка, відверто розкажуть, як діяли дилери, де проводили закупки та, можливо, назвуть навіть споживачів. Так, правопорушникам інкримінують Контрабанду наркотичних засобів, Використання коштів та Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання чи пересилання з метою збуту.

Поки що для затриманих обирають міру запобіжного заходу. Включаючи вищевказані статті, їм може «світити» до 12 років позбавлення волі.