1096 днів без міліції: нова поліція святкувала свій третій день народження

211
0

Грудень 2015-го, 256 полісменів  Хмельницького вишикувалися в ряд та присягли на вірність державі – так усе починалось. Наше місто стало 7 в Україні, де переформатували міліцію на поліцію. Вони впроваджували нові правила та викорінювали старі норми. З’явилось багато «нових облич», але є й ті, хто тільки «переодягнув форму».

Вони затримували горе-матерів, які намагались продати малечу,  хапали за руку порушників порядку та наркоторговців,  «ловили»  водіїв «під мухою» – і так  вже три роки.

За цей час багато переінакшили, але й дещо залишилось без змін. На жаль, нікуди не зникла  корупція: копи-хабарники траплялися, зокрема і у нашому краї.  На дорогах нищилася новоотримана техніка. А гральні заклади діями правоохоронців якщо й припиняли роботу, то за сприянням окремих силовиків іще сотня таких існує. Попри усе, на початку липня в Україні відзначають так зване День народження Нової поліції.

Урочистості просто неба. Нагороджували за досягнення  полісменів відзнаками та подарунками, а головний презент – оновлення автопарку:  поліцейським вручили ключі від двох автомобілів.

Матеріально-технічна база правоохоронних органів теж зазнала змін. Частину оновленого, що мають на рахунку, представили на огляд  перехожих.

Дещо із «новинок» наша знімальна група випробувала й на собі. Відбитки пальців у нас взяли прямо на вулиці.

Ми вітаємо всіх працівників правоохоронних органів та бажаємо плідної праці на благо свого народу.