18 шкіл обласного центру – на вимушених канікулах: чи загрожує карантин іншим освітнім закладам?

429
0

Показники захворюваності на грип у Хмельницькому ростуть, а дітей під час уроків у навчальних закладах все менше. Ще минулого тижня на вимушені канікули пішло 13 шкіл міста. Станом на сьогодні це число дещо збільшилося.

Епідеміологічний поріг  навчальний заклад перетнув тільки цього тижня. Зважаючи на це, й призупинили учбовий процес. За словами завуча школи, хвороба вклала у ліжка не тільки дітей, а й керівництво. Зокрема, директор цієї школи – на лікарняному.

Такі канікули на навчальний процес, за словами педагогів, значною мірою не впливатимуть. Те, що повинні були зробити до кінця навчального семестру – виконали.

Як відомо, задля фіксування рівня захворюваності щотижня проводиться відповідний аналіз, саме  у ході останнього було виявлено, що здебільшого хворіють дошкільнята та дорослі. Школярів ж у цій системі  найменше. Саме через це обмежувальні заходи торкнулись не усіх шкіл міста.

До списку шкіл, які «зачинилися» на карантин ще минулого тижня, додались ще 5 навчальних закладів, а саме № 8, 13, 21, 29, та НВО № 23. Інші ж поки працюватимуть у звичному режимі.