Двадцятирічна “матуся” побила свою однорічну дитину

884
0

Не в колисочці, а на лікарняному ліжку. Юрчик, якому рік і 3 місяці, знаходиться в реанімації з серйозними травмами. Синці на тілі свідчать про те, що немовля жорстоко побили. Натомість, матір хлопчика стверджує: він просто впав із ліжка.

Вона розповіла, що не була присутня під час того, як немовля гримнулося  додолу. Проте, завзято намагалася врятувати йому життя опісля.

До слова, залишила малечу на ліжку і геть про неї забула. Але, завідувач реанімаційного відділення певен: такі травми не можуть бути спричинені банальним падінням.

Як повідомив начальник служби у справах дітей, у дівчини є ще одне 3річне дитя, яке вона народила, будучи неповнолітньою. Ця сім’я неповноцінна та матеріально незабезпечена.

Швидше за все, винуватицю позбавлять материнських прав. Догледіла кровинку. Тепер на горе-неньку відкрито кримінальне провадження.

До речі, 3 річний хлопчик теж постраждав від “надмірної” любові батьків. Отож, якщо експерти підтвердять, що малечу справді побила власна мати, то статтю перекваліфікують на більш важку. І тоді така собі матір-мачуха ще довго не бачитиме своїх рідних дітей.