21 квартира та техніки на 25 мільйонів: пожежники Хмельниччини отримали довгоочікувані ключі

321
0

Жилети, маски, шоломи, апарати для захисту дихання та автівки. Усе це передали підрозділу пожежної служби у Хмельницькій області. Проте, родзинкою стали подарунки, скажімо, адресні, а точніше 21 родина отримає нову адресу проживання! Усіх запрошують на урочисті оглядини. 

Аби передати довгоочікувані та вимріяні квадратні метри, до Хмельницького завітав голова Держаної служби з надзвичайних ситуацій України. Микола Чечоткін зазначив, таку тенденцію розпочали 3 роки тому і зупинятися не збираються. Зокрема, щороку із державного бюджету виділяється близько 90 млн. грн. для придбання житла у подарунок.

Будинок, що звели у Хмельницькому по вул. Гарнізонній, потягнув на 10 млн. грн. У майбутньому мають в планах забезпечити житлом кожного рятувальника. Кажуть, і люди нарешті повірили, що працюють не просто за ідею, і ризикують своїм життям не лише за покликом душі, а й отримають матеріальну винагороду. Так, ще у 2016 у Хмельницькій області на черзі стояло 175 чоловік.

Якщо говорити про додаткове оснащення, ДСНС-ники отримали ще й 5 пожежно-рятувальних автомобілів загальною вартістю понад 25 млн. грн. Також 5 легкових спеціалізованих автомобілів, «Урал» із снігоочисткою, установку «Світлова вежа» з бензогенератором, 30 комплектів захисного одягу, маски, апарати для дихання – усього й не злічити. Вперше з’являться 2 пожежно-штабні автівки.

Маючи такий запас оснащення й техніки, а у тилу – теплу оселю та подяку людей, пожежники із новим натхненням та силою можуть знову робити благородну справу – рятувати нас із вами!