23 березня відбудеться масова акція на Майдані у Києві

23 березня відбудеться масова акція на Майдані у Києві

1404
0

Лунає беззвучний постріл. Багато «пострілів» у небо м’якими іграшками у вигляді різнокольорових свиней – прямий натяк на скандал за участю екс-Свинарчуків, батька та сина. Акція мирна.

16 березня у Києві можна було побачити, як літають поросята. Внаслідок протесту проти розкрадань в «Укроборонпромі», влаштованого «Національним корпусом», попри усі тривожні прогнози, ніхто не постраждав… Ну, окрім правоохоронців біля НБУ, у яких мітингувальники поцілили м’якими іграшками. Тоді на Майдан вийшли близько 10 тисяч людей, аби підтримати наступні вимоги націоналістів до чинної влади.

Щонайменше, взяти під варту та арештувати рахунки і майно екс-першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського (раніше мав прізвище Свинарчук), учасників схеми – Ігоря Гладковського, Віталія Жукова, Андрія Рогозу, керівництва «Укроборонпром», а також директорів – усіх учасників схеми за вчинені ними злочини (щонайменше, за пів десятком статей). А разом із тим закликали після дня волевиявлення перекривати всі шляхи втечі.

Чи були виконані вимоги активісті? Звісно, що ні – Петро Порошенко зайнятий своїм передвиборчим туром. Тож активісти та сотні тисяч людей цієї суботи знову зберуться на Майдані. Буде там і 33 канал. Для подолян ми покажемо усе як є у прямому ефірі.