Третя зима без газу – мешканці новобудов, що на Старокостянтинівскому шукають підтримки влади

637
0

Новобудова без комунікацій. Два 4-поверхові будинки, що на Старокостянтинівському шосе мали здати в експлуатацію ще у 2016-му. Нині ж мешканці бідкаються, третю зиму не дочекаються газу. Тому, пішли до вищих світу цього – шукати підтримки у мерському кабінеті. Чого, врешті, вдалося досягти – дивіться в сюжеті.

8 серпня свій ранок вони починають під стінами міської ради. Усі вони – мешканці новобудов, що на Старокостянтинівському шосе. Їхні 2 будинки мали би прочинити свої двері ще у 2016-му. Проте, і досі залишається багато питань щодо зручностей цих осель. Вода є, електрика на підході, а от газу уже кілька років чекають, та все – тиш.

Розповідають, заселитися готові уже практично чверть жителів, та й віддали за новенькі площі кругленькі суми. 2 роки тому за 1 кв. м. правили близько 7 тис. грн..

3 зима на носі, а віз і нині там. Протоптаною стежиною рухаються до кабінету міського голови. Олександр Сергійович про проблему теж знає, і уже давно, проте вплинути на ситуацію в рамках своєї компетенції, каже, не може.

Єдине, що може пообіцяти – уже незабаром влаштує зустріч мешканців із представниками газ-контори та горе-забудовника.

Ми зв’язалися із Олегом Федашем телефоном. Вкотре запевняє – питання вирішується. От тільки, чи переконливі ці аргументи?

Що ж, врешті, уже незабаром 3 сторони конфлікту таки мають зустрітися віч-на-віч, аби хоча б спробувати розставити крапки над «і». Чи отримають таки блакитне паливо, як почне опадати листя – побачимо і покажемо Вам.