Їде маршрутка: 29-й тепер курсує на 10 хвилин довше

1062
0

Хмельницькі маршрутки уже не стільки сповнені шансоном, більше – поп-музикою. У серпневу спеку тут рятують лише відкриті люки, і те – не надто. Температура у чотирьохколісному зашкалює. Зустріти тут когось свіжим та бадьорим важко. А віднині пасажири маршруту №29 – Озерна-Катіон вимушені їхати ще й на кілька хвилин довше. Та й це якщо на дорогах не буде заторів.

Слід зазначити, що по Трудовій та і в напрямку автовокзалу транспорту таки немало. І на наших кадрах далеко не година «пік». Ми зустріли затор по зустрічній. Олександр Зардаков – водій зі стажем. Розсікає міські дороги близько 9 років. Проте, до цього довгий час працював на маршруті №1.

Каже, за кілька днів оцінити зміни та ситуацію важко. Поки що справляються. От тільки зізнається – через це він та його колеги вимушені скоротити час на відпочинок.

На Прибузькій транспорт не зупиняється, адже зупинок немає. В іншому транспортна розв’язка залишилася незмінною. Після ТЕМПу Ви маєте змогу доїхати до зупинки «Водопровідна» і рухатися далі уже звичним шляхом.