І красиво, і… безпечно: у Хмельницькому відбувся показ мод одягу із світловідбиваючими елементами

396
0

Аби відвернути нещастя: у Хмельницькому відбувся показ мод одягу із світловідбиваючими елементами. У рамках четвертого конкурсу «Прорив легкої промисловості України» продемонстрували, що вбрання може бути не тільки красивим, а й безпечним, цим самим поширюючи цей «тренд». Напередодні заходу анонсували подію у стінах міської ради.

Власне, уже у суботу 23 березня показ «Безпека як тренд» відбувся у ТЦ «Європа». Всього презентували 45 колекцій із 38 професійних училищ зі всієї країни. Змагалися учасники в трьох номінаціях: сучасний шкільний, молодіжний та спортивний одяг. Звісно, головним атрибутом будь-якої речі із колекції була світловідбиваюча стрічка.

Згідно зі статистикою, 37% хмельничан бояться стати саме жертвами ДТП, а по Україні цей показник сягає 67%. Одяг зі світловідбиваючими елементами давно використовується у Фінляндії. За останні 5 років там не загинула жодна людина, що мала на своєму вбранні розпізнавальну стрічку, і ця необхідність у них контролюється на законодавчому рівні. В Україні, на жаль, таких правил немає.

Окрім цього, 23 березня став ще й Днем відповідального водія. На приуроченому до цього заході представляли поліцейський автотранспорт, «п’яні окуляри», що імітують стан «опісля кількох чарок міцненького». Та родзинкою стали автомобільні перегони, де кожен водій мав змогу проїхатися без обмежень швидкості.  

Звісно, підприємці звернули увагу на такий цікавий і «безпечний» одяг, та ще під час показу почали домовлятися про розповсюдження найкращих колекцій у великих масштабах. Тож можливо уже через декілька років українці та хмельничани зокрема носитимуть «розпізнавальне» вбрання, чим хоч на крихту, але почуватимуться на дорозі безпечніше.