Напружений трафік та 4-метрове провалля – комунальники міняють водопровід

849
0

У переддень Нового року, 30 грудня, на вул. Бандери прорвало водопровід. Аварія тоді стала шоком для хмельничан – транспорт пустили в об’їзд,  дірку латали нашвидкуруч, а ближче до епіцентру аварії – затор на заторі. Опісля комунальники щебенем присипали проблему, на що неодноразово скаржились місцеві водії, та от нині ми дізналися – чому ж.

18 квітня, якраз перед тим, коли усе місто поснуло, працівники водоканалу вийшли на дорогу. Об 11-й вечора проїжджу частину перекрили і почали капітальну заміну труби на цій ділянці водопроводу. Замість надбань радянських часів там прокладуть нову, полімерну.

 

Наразі глибина провалля – 4 метри, а довкола ями метушаться близько 20 робітників та 10 одиниць техніки. Водяна комунікація розташується вище  – на глибині 1,5 метри, щоб у разі аварії дістатися до неї було легше. В результаті робіт без водопостачання сьогодні залишилися торгівельний центр та кілька будинків на вул. Нижня Берегова.

А підприємству така заміна обійдеться десь у 50 тис. грн. Директор «Хмельницкводоканалу» зазначає: роботи були заплановані ще у перші дні нового року, і дату 19 квітня обрали не випадково.

Проте, хоч день був обраний завчасно, поінформованість хмельничан про роботи  залишала бажати кращого. Перед початком об’їзду люди масово покидали громадський транспорт і далі рушали на своїх двох.

Були й такі, хто про ремонт знав, інші ж містяни просто тішилися гарній погоді і додатковій ранковій руханці. Та і тролейбуси свій маршрут оптимізували, аби оминати яму.