5 років – з вірою в серці: програма, що дає відповіді на всі релігійні питання, святкує ювілей

720
0

Про Страшний суд, священиків, які ведуть розгульний спосіб життя, думка церкви про реінкарнацію та навіть про те, як боротися з лінощами. За 5 років запитань, на які важко знайти відповідь самотужки, назбиралося чимало. Але 33-й шукав їх для вас. Отець Олександр увесь цей час самовіддано ділився істиною, яка захована між рядків Біблії. А тепер каже: 5 літня історія промайнула непомітно.

Започаткувала передачу “З вірою в серці” Ірина Сельська. У 2012 розпочали говорити про православні свята. Вже тоді розмова зі святим отцем знайшла своїх шанувальників в обличчі глядачів 33-го.

Потім із запитаннями від глядачів до храму приходила Ірина Усова, згодом – Денис Піменов. І не так давно у цій же церкві отець Олександр провів для них обряд вінчання. Так, історія ця не тільки про віру, але й про кохання. Священнослужитель знову ділиться із нами тепер уже своєю правдою.

В свою чергу вдячність отцю Олександру висловили і прихильники передачі та прихожани церкви. Люди вручили йому солодкий  та символічний подарунок і висловили подяку за щирість та підтримку.

Програма справді й надалі продовжуватиме свій лік. Попереду ще чимало відповідей на запитання, які хвилюють душу, багато натхнення та віри. Віри у серці.